-10% LEGO 11007 Zielone klocki kreatywne

Klocki LEGO Classic, Bricks & More: 11007 Zielone klocki kreatywne

Zestaw klocków z których można tworzyć małe projekty

11007

Aktualnie brak na magazynie

Cena

17,99 zł

19,99 zł

Oszczędzasz: 2,00 zł

Dodaj do listy życzeń

EAN:
5702016616583

Temat
Grupa wiekowa
4+
Rok wydania
Klocków
60

Ta ponadczasowa zabawka konstrukcyjna aż pęka w szwach od soczyście zielonych pomysłów i inspiracji. Zabawa w budowanie i przebudowywanie modeli pomaga dzieciom puścić wodze fantazji i wzmocnić umiejętności, które zapewnią im sukces w przyszłości. Pobudź wyobraźnię dzieci pomysłowymi klockami do budowania Wprowadź czterolatki i starsze dzieci w świat kreatywnego budowania za pomocą trzech łatwych do złożenia modeli LEGO®: uroczego zielonego pieska, małego helikoptera z obracającym się śmigłem i jabłonki, z której można zerwać smakowicie wyglądające jabłko. Dzięki prostym instrukcjom i ciekawym funkcjom zabawa zaczyna się natychmiast po otwarciu pudełka. Dzieci mogą wykorzystać klocki do przebudowania swoich modeli, a nawet do tworzenia własnych — kreatywna zabawa może więc trwać bez końca. Rozwiń u dzieci przyszłościowe umiejętności za pomocą klocków Zestawy LEGO Classic inspirują chłopców i dziewczynki do budowania, tworzenia i wymyślania. Niezliczone możliwości swobodnej zabawy i kreatywnego wyrażania siebie pozwalają im doskonalić wartościowe zdolności, które przydadzą im się w dorosłym życiu.

  • Intrygująca kolekcja zielonych klocków LEGO® dla dzieci od 4 lat. Trzy łatwe do złożenia zabawki i dużo okazji do swobodnej zabawy w budowanie zapewnią każdemu maluchowi długie godziny twórczej rozrywki tym wspaniałym zestawem początkowym.
  • Z 60 klocków i elementów LEGO® można zbudować trzy modele: zielonego psa, miniaturowy helikopter i jabłonkę. Dzięki fajnym funkcjom i możliwości budowania własnych pomysłowych konstrukcji rozrywka nigdy się nie kończy

Klocki LEGO Classic 11007 Zielone klocki kreatywne to zestaw do składania i zabawy przeznaczony dla osób w wieku 4+

W zestawie:

  • 60 elementów
  • instrukcja

Instrukcje budowania LEGO 11007 Zielone klocki kreatywne:

Instrukcje budowania oznaczone jako "NA" lub "V39" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze US Letter
Instrukcje budowania oznaczone jako "IN" lub "V29" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze A4

Lista klocków LEGO zawartych w zestawie LEGO 11007 Zielone klocki kreatywne:

Ładowanie listy klocków...

Produkty podobne, które mogą Cię zainteresować

Kategorie

Ostatnio przeglądane