-10% LEGO 11006 Niebieskie klocki kreatywne

Klocki LEGO Classic, Bricks & More: 11006 Niebieskie klocki kreatywne

Zestaw klocków z których można tworzyć małe projekty

11006

Aktualnie brak na magazynie

Cena

17,99 zł

19,99 zł

Oszczędzasz: 2,00 zł

Dodaj do listy życzeń

EAN:
5702016616576

Temat
Grupa wiekowa
4+
Rok wydania
Klocków
52

Ta emocjonująca kolekcja niebieskich klocków LEGO® dla dzieci aż pęka w szwach od pomysłów i inspiracji. Podczas zabawy w budowanie i przebudowywanie tej ponadczasowej zabawki dzieci odkryją swój kreatywny potencjał i wzmocnią umiejętności, które przydadzą im się w dorosłym życiu. Zacznij twórcze budowanie od zestawu początkowego LEGO Czterolatkom i starszym dzieciom z pewnością przypadnie do gustu zabawa trzema łatwymi do zbudowania modelami LEGO. Proste instrukcje i zabawne funkcje pomagają szybko rozpocząć pomysłową zabawę. Niebieski wieloryb z dużymi, okrągłymi oczami chlapie wodą, zabawkowy pociąg ma ruchome koła, a miniaturowy robot porusza rączkami. Na tym jednak twórcza zabawa się nie kończy, ponieważ dzieci mogą wykorzystać klocki do przebudowania modeli, tworząc nieskończoną paradę własnych fantastycznych dzieł. Budowanie wartościowych umiejętności z klockami LEGO Zestawy LEGO Classic zapewniają dzieciom narzędzia do swobodnej zabawy i wyrażania siebie. Podczas budowania, tworzenia i wymyślania maluchy rozwijają umiejętności, które są gwarancją szczęścia i sukcesów w przyszłości.

  • Emocjonująca kolekcja niebieskich klocków LEGO® zainspiruje czterolatki i starsze dzieci do budowania, tworzenia i wymyślania. Trzy łatwe do zbudowania modele i niezliczone możliwości swobodnej zabawy oferowane przez tę wielofunkcyjną zabawkę pomogą każdemu maluchowi puścić wodze fantazji.
  • Z 52 klocków w tym zestawie można zbudować niebieskiego wieloryba, pociąg i robota, które zachęcają do twórczej zabawy. Z czasem dzieci zaczną składać własne modele, równocześnie ćwicząc ważne umiejętności, które przydadzą im się w dorosłym życiu.

Klocki LEGO Classic 11006 Niebieskie klocki kreatywne to zestaw do składania i zabawy przeznaczony dla osób w wieku 4+

W zestawie:

  • 52 elementy
  • instrukcja

Instrukcje budowania LEGO 11006 Niebieskie klocki kreatywne:

Instrukcje budowania oznaczone jako "NA" lub "V39" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze US Letter
Instrukcje budowania oznaczone jako "IN" lub "V29" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze A4

Lista klocków LEGO zawartych w zestawie LEGO 11006 Niebieskie klocki kreatywne:

Ładowanie listy klocków...

Produkty podobne, które mogą Cię zainteresować

Kategorie

Ostatnio przeglądane