LEGO 10405 Misja naMarsa

Klocki LEGO Classic, Bricks & More: 10405 Misja na Marsa

Uruchom wyobraźnię swojego dziecka dzięki zestawowi klocków LEGO® z edycji specjalnej!

10405

Aktualnie brak na magazynie

Cena

229,99 zł

Dodaj do listy życzeń

EAN:
5702016176582

Temat
Grupa wiekowa
5-99
Rok wydania
Klocków
871
Minifigurki
3

Pomóż swojemu dziecku myśleć i budować ambitniej oraz rozwinąć wyobraźnię dzięki specjalnemu zestawowi LEGO® związanemu z przygodami. Zestaw zawiera różne, kolorowe klocki i części oraz niepowtarzalną płytkę 2x4 z okazji 60. rocznicy LEGO. Każdą wyobraźnię — małą i dużą — można rozwinąć z klockami LEGO. Ten zestaw do budowania oferuje różne poziomy trudności i doskonale nadaje się na pierwszy zestaw dla początkujących konstruktorów LEGO. Zestaw zawiera trzy minifigurki. Co zbuduje Twój ambitny twórca?

Zestaw zawiera kolorowe klocki LEGO® umożliwiające otwartą, twórczą zabawę, a także specjalne części takie jak koła, kształty i oczy oraz płytkę z edycji specjalnej z okazji 60. rocznicy powstania klocka LEGO. 

Z klocków tego zestawu stworzysz m.in takie projekty jak: rakieta, statek piracki, samolot, różowa gąsienica na płytce, kaczuszki do ciągnięcia za sznurek, oraz to, co podpowie wyobraźnia. 

Pozwól swojemu dziecku odpowiedzieć na ambitne pytania w zestawie LEGO® z edycji specjalnej. Różne poziomy trudności gwarantują dopasowanie do umiejętności każdego budowniczego. Zestaw zawiera także separator klocków, który ułatwia budowanie i demontowanie modeli.

Dodatkowe akcesoria: papuga, wąż, jabłko, rogalik, lód na patyku, bochenek chleba, kubek i kieliszek, klucz, aparat fotograficzny, lornetka, miecz rycerski, miecz piracki, trzy peruki, dwa kapelusze pirackie, dwa hełmy z wymiennymi wizjerami — kosmicznym i podwodnym, hełm rycerski, dwie pary płetw i laska dynamitu.

Klocki LEGO Classic - Brand Campaign Products 10405 Misja na Marsa to zestaw do składania i zabawy przeznaczony dla osób w wieku powyżej 5 lat. 

W zestawie: 

  • 871 klocków
  • 3 minifigurki
  • instrukcja
  • Temat: Classic ,
  • Grupa wiekowa: 5-99 ,
  • Rok wydania: 2018 ,
  • Klocków: 871 ,
  • Minifigurki: 3

Instrukcje budowania LEGO 10405 Misja na Marsa:

Instrukcje budowania oznaczone jako "NA" lub "V39" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze US Letter
Instrukcje budowania oznaczone jako "IN" lub "V29" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze A4

Lista klocków LEGO zawartych w zestawie LEGO 10405 Misja na Marsa:

Ładowanie listy klocków...

Produkty podobne, które mogą Cię zainteresować

Ostatnio przeglądane