-10% LEGO 10707 Czerwony zestaw kreatywny

Klocki LEGO Classic, Bricks & More: 10707 Czerwony zestaw kreatywny

Uwolnij wyobraźnię z czerwonym zestawem kreatywnym LEGO®.

10707

Aktualnie brak na magazynie

Cena

17,98 zł

19,98 zł

Oszczędzasz: 2,00 zł

Dodaj do listy życzeń

EAN:
5702015869393
UPC:
673419267397

Temat
Grupa wiekowa
4-99
Rok wydania
Klocków
55

Sięgnij po czerwony zestaw kreatywny LEGO® Classic i wkrocz do świata niczym nieskrępowanej wyobraźni i pasji tworzenia. Zestaw zawiera klocki w żywych odcieniach czerwieni oraz innych jasnych, pastelowych kolorach. Uniwersalne klocki LEGO i mieszanka elementów specjalnych ułatwiają zbudowanie wszystkiego, co tylko podpowie wyobraźnia. W zestawie znajdziesz także poradnik z odpowiednimi do wieku pomysłami i instrukcjami budowania, które pomogą dzieciom odkryć swoje twórcze zdolności. Zestaw oferuje trzy poziomy trudności budowania i doskonale nadaje się na pierwszy zestaw dla początkujących konstruktorów LEGO.

Ten zestaw to 55 elementów w żywych odcieniach czerwieni i innych pastelowych, wesołych barwach. Połączenie klasycznych klocków LEGO® i wielu elementów specjalnych, takich jak okna, drzwi, koła i oczy. Doskonały wybór na pierwszy zestaw dla początkujących konstruktorów LEGO®. Czerwony zestaw kreatywny LEGO® Classic zachęca do nieskrępowanego tworzenia i pobudza wyobraźnię. Trzy poziomy trudności gwarantują dopasowanie do umiejętności każdego budowniczego. W pudełku znajdziesz także podręcznik z pomysłami i instrukcjami budowania, które pomogą dziecku odkryć w sobie zdolności konstruktorskie.

Klocki LEGO Classic 10707 Czerwony zestaw kreatywny to zestaw do składania i zabawy przeznaczony dla osób w wieku powyżej 4 lat.

W zestawie:

  • 55 klocków
  • instrukcja

Instrukcje budowania LEGO 10707 Czerwony zestaw kreatywny:

Instrukcje budowania oznaczone jako "NA" lub "V39" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze US Letter
Instrukcje budowania oznaczone jako "IN" lub "V29" powinny być drukowane na kartce o rozmiarze A4

Lista klocków LEGO zawartych w zestawie LEGO 10707 Czerwony zestaw kreatywny:

Ładowanie listy klocków...

Produkty podobne, które mogą Cię zainteresować

Ostatnio przeglądane